Народження дитини-щаслива подія в житті кожної жінки. Однак трапляється так, що щаслива мама може значно поправитися. Схуднути після пологів можна, головне — дотримуватися простих правил, більше рухатися і контролювати добове споживання їжі.

Як схуднути після пологів

Народження дитини-щаслива подія в житті кожної жінки. Однак трапляється так, що щаслива мама може значно поправитися. Це відбувається як в період виношування дитини, так і в післяпологовому періоді. Схуднути після пологів можна, головне — дотримуватися простих правил, більше рухатися і контролювати добове споживання їжі.

Як схуднути після пологів?

Ставлячи це питання, багато жінок не враховують того фактора, що тримати себе у формі слід починати ще в допологовому періоді. Це допоможе не набрати зайвих кілограмів після народження дитини. Є кілька» допологових ” рекомендацій, які не завадить дотримуватися, контролюючи свій апетит і бажання:

  • обмежити солодке, гостре, солоне, кисле, борошняне;
  • не вживати екзотичних страв;
  • виключити фаст-фуди, газовану воду;
  • проконсультуватися з приводу раціону з лікарем-дієтологом;
  • контролювати рівень цукру в крові;
  • більше рухатися, не лежати весь час на дивані, дотримуючись міру між відпочинком і активністю;
  • робити нескладну гімнастику для майбутньої мами.

Як схуднути після пологів

Дотримання цих правил в допологовому періоді допоможе вам швидше повернути бажану форму після пологів.

Чи можна швидко схуднути після пологів

Як і у всіх випадках жаданого «схуднення», потрібно звернути увагу на харчування і, по можливості, внести в нього корективи. Звичайно, жінка хоче схуднути після пологів якомога швидше. Перше, що ні в якому разі не можна робити — це жорстка безвуглеводна дієта, особливо якщо ви годуєте дитину грудьми. В принципі, у годуючих мам і без жорстких дієт є ряд обмежень: їм не можна вживати шкідливі продукти, фаст-фуди і алкоголь.

До речі, годуючі мами часом худнуть набагато швидше тих, хто не годує грудьми. Разом з грудним молоком, яке регулярно отримує ваша дитина, ви поступово будете звільнятися від надлишку жирових речовин, накопичених організмом «про запас» в період вагітності. Всі жири візьмуть активну участь в зростанні і розвитку малюка.

Якщо за показаннями або інших причин ваш малюк знаходиться на штучному вигодовуванні, постарайтеся виконувати прості правила:

  • не “накидайтеся” на ті продукти, які були заборонені в допологовому періоді;
  • скоректуйте свій режим харчування. Це можна зробити самостійно, читаючи корисну літературу в інтернеті, або звернувшись до дієтолога. Однією консультації грамотного фахівця буде досить для того, щоб ви вибрали вірний напрямок в харчуванні;
  • не потрібно доїдати за дитиною. Поспостерігайте за ним і готуйте рівно стільки, скільки він вживає в їжу. На перших порах контролювати це непросто, але всьому можна навчитися, якщо є бажання і мотивація.

Чим харчуватися після пологів, щоб прибрати живіт?

Перш за все, потрібно скласти собі корисне і здорове меню. У нього можуть увійти:

  • салати, заправлені оливковою або лляною олією. Намагайтеся не заправляти страви висококалорійними майонезами і соусами;
  • зерненые види сиру середньої жирності;
  • всі крупи;
  • фрукти, горіхи, а якщо немає алергії-мед;
  • м’ясні та рибні страви, приготовані на пару або в режимі запікання.

Як схуднути після пологів

Не відмовляйтеся від грудного вигодовування. По-перше, як уже говорилося, воно допоможе вам швидше знизити вагу, а по-друге, на годування дитини жінка витрачати приблизно 600 калорій на добу.

Як прискорити процес схуднення?

Спортом слід займатися обережно, дозуючи фізичні навантаження. Безумовно, живіт – найпроблемніша зона у жінок, які недавно стали мамами. Скористайтеся спеціальними програмами для жінок в післяпологовому періоді: вони передбачають щадні і поступові фізичні навантаження.

Всі вправи для черевного преса допустимо робити тільки через 6-8 тижнів після народження дитини. Якщо у вас було кесарів, таке навантаження можлива не раніше, ніж через 3-4 місяці. Однак засмучуватися не варто: для легкої гімнастики і танців протипоказань немає. Ходьба – теж прекрасна фізичне навантаження, якщо займатися нею регулярно.

Коли хочеться швидше отримати заповітний результат, не зашкодять і косметологічні маніпуляції. Для цього не потрібно відвідувати дорогі салони. Обгортання з метою схуднення можна проводити в домашніх умовах, використовуючи різні види глини:

  • чорний;
  • блакитний;
  • трояндовий.

Така глина коштує недорого (від 30 рублів за одну пачку) і завжди продається в аптеці. При цьому, однієї упаковки вистачає на кілька процедур. Глину потрібно розвести в помірно теплій воді і нанести суміш на живіт, попередньо обробивши його скрабом. Залишилося рівномірно розподілити суміш по проблемних ділянках тіла і чекати її висихання. В даному випадку обгортання не проводять: така процедура підходить тим, у кого не так багато часу.

Як схуднути після пологів

Обгортання харчовою плівкою вимагає більше сил і часу. Можна використовувати і звичайні господарські пакети з поліетилену. Підготовлену суміш накладають на живіт, рівномірно розподіляють і замотують плівкою. Це забезпечить створення парникового ефекту. Після обгортання плівкою треба лягти на ліжко, накритися теплою ковдрою і лежати протягом 10 хвилин. Кількість процедур на тиждень – від 2 до 3.

Косметологи рекомендують для різноманітності змішувати глину з маслом оливи або аромамаслами, але це небажано для годуючих мам і жінок, у яких є алергічні реакції.

Схуднути після пологів можна вдома, дотримуючись простих правил і виконуючи ряд нескладних маніпуляцій. Головне-стежити за харчуванням і вести активний спосіб життя, і тоді повернути колишню форму ви зможете в максимально короткі терміни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Глутамат натрію: шкода і користь
Next post Куркума: користь і шкода для здоров’я