Її нерідко романтизують. Або, навпаки, приходять від неї в жах. Яка ж вона насправді сімейне життя? Про це-тут.

На чому заснований міф? Причина:

  • Неясність в деяких питаннях. Часто людина, бажаючи у всьому розібратися, несвідомо спирається на власну уяву.
  • Враження, життєвий досвід. Наприклад, будучи дитиною, людина спостерігав, як батьки постійно лаються. Він засвоїв те, що сімейне життя – суцільні сварки, хоча це не завжди так.

Міф № 1. Головне-любов, решта додасться

Мабуть, найпоширеніша помилка. Особливо схильні вірити йому молоді, не навчені життєвим досвідом люди. Безумовно, любов-це прекрасно. Але як вона в основному сприймається?

Швидше за все, як пристрасть, а не як прагнення зберігати сім’ю. Як підсумок-значна статистика щодо розлучень. Більш того, в психології навіть існує такий термін, як «егоїзм закоханих»: партнери зосереджені на почуттях, а допомоги чекають ззовні. Наприклад, від родичів.

3 мифа о семейной жизни, в которые верят незамужние и неженатые

Звичайно, немає нічого поганого в тому, щоб батьки допомогли молодій сім’ї встати на ноги. Але щоб зберегти сім’ю, перекладати всю відповідальність на інших неприпустимо. Любов повинна розвивати членів сім’ї як особистостей, стимулювати їх до самостійності.

Отже, насправді міф іноді працює, але все залежить від того, як люди розуміють любов.

Міф № 2. Стерпиться-злюбиться

Цей міф прямо протилежний попередньому. Тобто нібито нічого страшного, що спочатку немає почуттів. Справа в звичці. Швидше за все, коріння цього міфу лежать в давнину, коли багато людей одружувалися за розрахунком. Вищою чеснотою в сімейному плані вважалося терпіння, і саме завдяки йому не розпадалися сім’ї. Сьогодні ж мало хто з подружжя бажають проявляти це якість.

Однак шлюби за розрахунком все ще укладаються. Причому мотивувати на цей серйозний крок можуть не тільки гроші, але і загальні мрії, прояв обопільної дбайливості та ін Одним словом, чоловік і жінка відчувають, що створені один для одного.

Міф № 3. Створив сім’ю-прощай, улюблена справа!

Часто виникає в тих випадках, коли мати не могла зробити кар’єру (або просто займатися тим, чим подобається) через сімейні турботи. Або ж коли в родині часто виникали конфлікти. Також установка» я буду змушений жертвувати тим, що мені дорого ” характерна для людей, які звикли до самотності.

Насправді професійному зростанню і заняттями улюбленою справою заважають зовсім не турботи. Перешкодою є те, що сприяє одноманітною сімейного життя. До речі, люди, які досягли поставлених цілей, кажуть, що без сімейних відносин вони б точно не впоралися. Головне-взаємна підтримка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post 6 ознак, які вказують, що чоловік не збирається вступати в серйозні стосунки
Next post 10 побутових звичок, які можуть зруйнувати сім’ю